SAKARYA ARİFİYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Yılsonu Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Yılsonu Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Kaymakamımız Adem Yazıcı başkanlığında İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel Gülaç, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri ve Okul Müdürleri ile Bekir Sıtkı Durgun İlkokulu Konferans Salonunda Yılsonu Değerlendirme Toplantısı yapıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel Gülaç’ın brifing sunumuyla başlayan toplantıda 2017-2018 Eğitim Öğretim faaliyetleri ve yıl sonu değerlendirmesi yapıldı.

Belirli aralıklarla düzenlenen bu tür istişare toplantılarının başarıya ulaşılmasında yol gösterici olacağına dikkat çeken Sayın Kaymakamımız, “ 2017-2018 eğitim-öğretim yılının başarılı ve yararlı çalışmalarla sona erdiğine inanıyorum ve okullarımızın hemen her birinde güzel çalışmalar yapan başta siz müdürlerimiz olmak üzere tüm öğretmenlerimize ve çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Hepimizin çabası Arifiye’mizin eğitim çıtasını yükseltmek ve çalışmalarımızı bu yönde yoğunlaştırmaktır. Bugünkü toplantımızda neler yapmışız, başarı durumumuz ne, eksiklerimiz hangileri bunları gözden geçirip önümüzdeki dönem için varsa eksiklerimizi tamamlamak ve daha iyisi için neler yapabilirizi değerlendirmek. Toplantıdan çıkacak sonuçlar bizlere genel manada bu işin başarısında yol gösterici olacak. İlçemiz eğitim alanında iyi bir konumda, bunun gelecek yıllarda daha da iyi olması için eş güdüm halinde hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Bizler de sizlere çalışmalarınızda elimizden geldiğince destek olmaya devam edeceğiz. Yaz döneminde okullarınızda olun, takip edin; eksikler varsa gidermek için birlikte çalışalım ve özellikle İlçe Milli Eğitim Müdürümüzle iletişim kuralım ve bilgilendirelim. Bu yaz döneminde ilçemizde onarım ihtiyacı olan okullarımız onarımdan geçecek ve daha iyi eğitim koşullarına kavuşacak. Çalışmalarınızdan dolayı başta İlçe Milli Eğitim Müdürümüze, Şube Müdürlerimize ve sizlere teşekkür ediyor, şimdiden Ramazan Bayramınızı tebrik ediyorum” dedi.

Okul müdürlerinin de değerlendirmelerinin alındığı toplantıda, yatırım, bakım ve onarım ile çalışmalar, akademik başarının değerlendirilmesi ele alındı ve bilgi alışverişi yapılarak değerlendirmelerde bulunuldu.

Dilek ve temennilerle toplantı sona erdirildi.

 

21-06-201821-06-201821-06-2018

Arifbey Mahallesi Şehit Mustafa Sezer Caddesi Kültür Merkezi No1/B Arifiye/SAKARYA - 0264 229 39 96

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.